O firmie

Firma F.H.U. BARAKUDA Zbigniew Malinowski została założona w 1998 r. i prężnie rozwija się w branży motorowodnej - MARINE. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług i zadowolenie najbardziej wymagających klientów.

Działalność naszej firmy nie ogranicza się do jednej marki, oferujemy najwyższej klasy skutery wodne, quady, trójkołowce a także łodzie od modeli podstawowych aż do luksusowych. Nasza firma oferuje klientom kompleksową obsługę od sprzedaży aż po serwis. Posiadamy także ośrodek wypoczynkowy z portem, w którym stacjonuje blisko 100 łodzi, gdzie również mamy tam zadaszoną wiatę na zimowanie blisko 70 łodzi. Ośrodek nasz jest położony w zacisznym miejscu zdala od miejskiego gwaru, by każdy mógł znaleźć dla siebie chwilę spokoju.

Stale powiększamy grono zadowolonych klientów. W kwietniu 2022 kończymy budowę nowej siedziby, gdzie serwis sprzętów motorowodnych będzie na najwyższym poziomie przy obecnych standardach. Jako dodatek oferujemy klientom zimowanie łodzi na naszej ogrzewanej hali o powierzchni 1000 m2, pochwalimy się również własną myjnią do łodzi, skuterów wodnych i pojazdów by klienci posiadali kompleksową obsługę wybierając nas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferą i odwiedzenia nas w pięknych Mazurach.

Chętnie pomożemy Państwu spełnić wodne marzenia.
Do zobaczenia